fbpx
Stockholm

Vi står på din sida

Matilda A Brodin
Therese Augustinsson
Studentnotarie
Porträttbild på Beata Bartler
Beata Bartler
Juristassistent
beata@zeijersborger.se
Alexander Björkenstam
Julia Dalén
Creative Director
julia@zeijersborger.se
Victoria Ek
Kristian Holm
Evelina Holmqvist
Johanna Johansson
Ajka Kolasinac
Mathilda Lagerstedt
Emmie Lindh
LIA Marknadsföring
emmie@zeijersborger.se
Evelyn Lovelace
Linn Moberg
Digital Marketing Manager
linn@zeijersborger.se
Moa Möller
Matilda Nguyen
Porträttbild på Max Pelin
Max Pelin
Juristassistent
max@zeijersborger.se
Caroline Pålsson
Porträttbild på Hanna Rejbrand
Hanna Rejbrand
Josefine Rosén
Hanna Rosenqvist
Johanna Runius
Sarah Saajakari
Louise Segerfelt
Samir Suljic
Kristin Svensson
Kerstin Vogel
Aurora von E Öhrfeldt
Charles Zeijersborger
Verksamhetskoordinator
charles@zeijersborger.se
Gertrud Zeijersborger
Peter Zeijersborger
Elin Örnell

Boka tid hos oss

Du bokar enkelt en gratis inledande rådgivning genom att ringa in till oss.

Ställ en fråga



    Integritetspolicy


    Sök i vår frågedatabas